Travel Diary - Itálie & Slovinsko - DEN 4.

Den 4.
Dnes jsme měli budíček v 7:00, protože jedeme do Benátek! V 8:30 vyjíždíme na zhruba dvou hodinovou cestu, právě do Benátek. Autobusem jsme dorazily to města Mestre, odtud jsme vyrazili vlakem do samotných Benátek. Lodí jsme se projeli asi o 9 zastávek dál a zde jsme dostali 1 a půl hodinový rozchod. Naše parta šla na pizzu. Daly jsme si čtyř druhovou sýrovou pizzu. Benátky jsme se zpět vrátily na nádraží, tam jsme se ještě stavily v Tigeru a jeli vlakem opět k autobusu, do našeho 'tábořiště' jsme se vrátily okolo 20:30 a k večeři jsme měli guláš s těstovinami a ještě koupenou čínskou polévku. Spát jsme šly okolo 23:00.

K.










Komentáře