Den 3.
Vstaly jsme v 7:50 k snídani byli čokoládové lupínky s mlékem. Okolo 10:00 přišly italští skauti a bylo "oficiální" zahájení. Poté nás 2 italky vytáhli na trochu delší procházku po Duine s nádhernými výhledy na moře. Po obědě (gulášová polévka) jsme vyrazily do Terstu. Zde jsme se byli podívat na různé památky a dali jsme si výbornou zmrlinu. Také v moři plavalo mnoho medůz. K večeři jsme měli párky s kečupem. Šly jsme spát okolo 23:00.
K.
Komentáře
Okomentovat