AHOJes,
Včera (2.5.2017) jsme opět se školou vyrazili se KMD, do divadla, jako vždy do Prahy. Tentokrát to bylo poslední představení, na kterém jsme byli v tomto školním roce.
Okolo 11:00, jsme u naší školy nastoupili do autobusu. Btw. náhodou jsem na instastories narazila, že SLZA je právě v rádiu Relax, tak jsme společně s mojí kamarádkou, také slzaholičkou, poslouchaly! V tu chvíli jsme byli nejvíce nejnenormálnější lidi v autobuse... V Praze jsme opět měli cca 1,5 hodinový rozchod v Palladiu. Šly jsme do 'Mekáče' na oběd a ještě jsem si koupila květnovou limitku LOVE od Bubbleogy. Poté jsme šly tak 30 minut do Žižkovského divadla na představení Válka s mloky (od Karla Čapka). Domů jsme přijeli tak v 18:30.
K.
Komentáře
Okomentovat