💧Slzaholik💧 KONZERT - Kolín

AHOjes,

13.4.2017 >>> Den kdy jsem se byla na konzertu SLZY v Kolíně!♡

[Ještě mimochodem toto byl můj 2. konzert skupiny SLZA (na jednom jsem byla v Kutné Hoře).]

Do kulturního domu jsme společně, s mojemi kamarádkami, dorazily okolo 17:15, i přestože samotný konzert měl začínat v 19:00 (ale k tomu se vrátíme později). Když jsme tam přišly, čekalo tam tak zhruba 10 lidí (dívek). O 15 - 20 minut později, začali přicházet návaly lidí. A v 17:45 se v prostorách na chodbách nedalo pomalu hýbat a dýchat. Mnoho lidí a my jsme měli předplacené lístky. Pořadatelé říkaly, že nám začnou načipovávat lístky v 18:00, ale nakonec ne. Teď se začaly dohady, že se to bude dít nahoře přičemž, my co jsme tu byli mezi první byli skoro úplně na konci. No co, samozřejmě že se ty lístky se budou  načipovávat nahoře, tak teď se tam všichni hrnuli a já málem doslova omdlela. Plynul čas a už bylo 18:30 se pořád nic nedělo, všichni stále stále ve frontě na nic. Nakonec bylo 18:50 (deset minut do začátku) a začali pomalu pouštět dovnitř, jenže.... nebyly tu postavené ještě zábrany k pódiu (přičemž ráno dávali do skupiny akce, na facebooku, že přípravy probíhají v plném proudu), takže stále nás nepustily úplně dovnitř do haly, výsledek byl že se celá fronta posunula tak o 10 metrů. Ale nakonec nás tam pustily a ještě k tomu jsem byla v 1. řadě!!! No konzert prostě nejvíce užitý. Dokonce i přesně před náma, při písni VSTŘÍC NEKONEČNŮM, mu spanula jedna noha mezi bedny po kterých chodil (chudák), ale byl v pořádku. Ještě vtipný okamžik byl také, když si od jedné z fanynek vzal kyselý bonbón (takové ty pásky) a poté když chtěl začít zpívat POUTA, trochu mu přeskočil hlas (jako že ten bonbón pořádně nedojedl a ještě k tomu byl kyselý), ale hned se vzpamatoval. Obě tyto situace mám i natočené. Natáčela jsem i několik mých nejoblíbenějších jejich písní jako například právě POUTA, LÉTO LÁSKY... Z autogramiády jsem si odnesla fotku s nima, podpis a podepsaný plakát. Děkuju moc, že jsem se tohoto okamžiku mohla zúčastnit!♡♡♡♡ (jo a jsem slzaholik)

K.

Komentáře