#ItsTimeToTrip - KMD - Lipany

AHOJes,
25.4.2017 jsme, v rámci školního kroužku Klub Mladého Diváka, vyrazili do Prahy.
Vyrazili jsme, ale až po 3. vyučovací hodině. Autobus nás vyhodil někde v Praze a my jsme společně šly do Palladia, kde byl 1,5 hodinový rozchod (já chodila s mojí kamarádkou). Palládko jsme si trochu prošly a já jsem si ještě cestou koupila Bubbleology s příchutí bílé broskve a k tomu liči kuličky. Hned poté jsme smeřovaly s hornímu patru, jídlu. K 'obědu' jsem si koupila, v McDownaldu, 2forU ( cheeseburger a malé hranolky) a malý jahodový milkshake. Poté jsme šly tak 20 minut do divadla Minor. Divadlo mě připadalo přítulné, protože bylo nejspíš celkem nové. Představení se nazývalo LIPANY (bylo to o bitvě u Lipan). Bylo to docela zábavné, protože do toho zapojovaly i nás, samotné diváky. Domů jsme přijeli tak v 18:30.







K.

Komentáře